تم تولد

تم تولد

تم تولدی یکی از مواردی است که همیشه برای افراد جذابیت خاصی داشته و یکی از بهترین روز های هر سال برای هر فردی می باشد . اما چگونه یک تم تولد مناسب برای جشن و مراسم خود پیدا کنیم ؟ چونه می توان جشن خود را خاص و جذاب نمود ؟ با ادامه مطلب همراه باشید ….

تم تولد

تم تولد

تم تولد چیست؟

روز تولد در زندگی همه افراد از اهمیت بالایی برخوردار است و تم تولد می تواند به این مراسم یک نظم خاصی بدهد . تم تولد شامل یک مدل آرایش خاص ، پوشش خاص ، رنگ های مشخص و .. می باشند .

انتخاب تم تولد مناسب

تم تولد یکی از مواردی است که با توجه به شخصیت دهای مختلف ، رده سنی مختلف و … متفاوت  است .   به طور مثال در تولد های کودکانه از شخصیت های کارتونی استفاده می شود . این شخصیت کارتونی می تواند با توجه به جنسیت و علاقه کودک تعیین شود .  اصولا برای کودکان پسر از شخصیت هایی مانند بن تن ، سوپر من ، مرد عنکبوتی ، بتمن و … ، همچنین برای کودکان دختر از سیندرلا ، سفید برفی ، فروزن ، گیسو کمند و … استفاده می شود .

تم های تولد جوانان و نوجوانان از حالت کارتونی خارج می شوند . در این سن بیشتر از سبک های کلاسیک استفاده می گردد .

تم تولد

تم تولد

انتخاب تم تولد پسرانه

در انتخاب تم تولد برای پسر ها باید دقت داشت که هیجان و شور و انرژی مشخص باشد ، زیرا این افراد در تمام مراحل زندگی خود به دنبال هیجان های خاصی هستند .

در انتخاب تم تولد دخترانه

در انتخاب تم تولد دخترانه باید ظرافت و لطیف بودن دختر مد نظر گرفته شود . انتخاب تم برای تولد های دخترانه نیاز به دقت بالا دارد .

انتخاب تم تولد بزرگسال

این نوع از مراسم ها دارای نگرشی متفاوت می باشد . باید علاوه بر شیک بودن به مراسم هیجان و انرژی بدهد .

رایج ترین رنگ تم های تولد

سفید

یکی از رنگ های ملایم و ساده که می توان با هر رنگی استفاده شود و زیبایی خاصی به مراسم شما بدهد .

مشکی

یکی از پرطرفدار ترین رنگ ها که مانند رنگ سفید می توانید با سایر نگ مه استفاده کنید . بیشترین میزان استفاده در تم با رنگ سفید و قرمز می باشد .

قرمز

این رنگ بسیار پر انرژی و مناسب برای هر سن و جنسیتی می باشد . می تواند در کنار بسیاری از رنگ ها مانند سفید و مشکی استفاده شود .

طلایی

رنگی بسیار مناسب برای مراسم های خاص و شیک . این رنگ در بین بزرگسالان دارای اهمیت بالایی می باشد . بیشتر استفاده این رنگ در کنار مشکی و سفید می باشد .

تم تولد

تم تولد

آبی کاربنی

این رنگ در کنار رنگ مانند زرد و لیمویی یک تم خاص و جذاب را ایجاد  می کند . همچنین می توانید با رنگ سفید ، مشکی ، کرمی استفاده نمایید .

صورتی

یک رنگ خاص و مخصوص دخترها و مخصوصا دخترانی که کم سن هستند . این رنگ را می توان با سفید ، طوسی استفاده کنید .

مواردی که می توان در تولد با توجه به تم انتخاب نمایید :

  • ریسه های مورد استفاده در تولد
  • کارت تشکر از میهمان ها
  • کارت دعوت از مهمان ها
  • پاکت پاپ کورن ، ظروف یک بار مصرف مهمانی
  • کیک تولد
  • کلاه تولد
  • بادکنک

و …

تم تولد

تم تولد

هزینه های تم تولد

هنگامی که بحث از جشن تولد می شود ، همگی فکر می کنند که هزینه بالایی برای تم و سایر  مقدمات باید صرف شود . در صورتی که این رسم از زمان های گذشته بوده و در تمام تولد ها از کاغذهای رنگی ، بادکنک ، کیک ، میوه ، خوارکی  و … استفاده می شد ولی با این تفاوت که در مراسم های امروز هماهنگی و نظم بهتری می توان برای مراسم خود ایجاد نمایید .

در این مراسم میوه و تمام خوراکی ها در ظروف مخصوص که رنگ تم می باشند سرو می شود ، کیک تولد بر اساس تم تهیه می گردد ، لباس با توجه به رنگ تم انتخاب می شوند و در نتیجه یک مراسم زیبا و به یاد ماندی را می توانید در کنار بهترین افراد زندگی خود تجربه نمایید .

با تشکر مدیریت سایت پارتی پلاس

 

پاسخ

پنج × 4 =