خوراکی های جشن تولد

خوراکی های جشن تولد

در برگزاری جشن تولد نکات بسیاری اهمیت دارند تا بتوانید یک جشن با شکوه برگزار کنید . تزیین جشن تولد جزو پررنگ ترین آیتم جشن محسوب می شوند که زیبایی بیشتری به مراسم می دهند . در کنار تزیینات میز و رعایت تم تولد ، خوراکی های جشن نیز می تواند تاثیر مطلوبی روی شادی و هماهنگی جشن داشته باشد .

تزیین جشن تولد

تزیین هایی که برای جشن تولد در نظر گرفته می شود بر طبق سن ، جنس و سلیقه فرد متفاوت است این تزیینات در زیبایی مراسم مهم هستند اما دلیل بر پر هزینه بودن و یا تجملاتی بودن آن نیست . می توان کم ترین هزینه و لوازم ساده ، مراسم خوبی راه انداخت که همه مهمانان از آن راضی باشند و به آن ها خوش بگذرد . بهترین راهکاری که برای تزیین جشن تولد به کار می رود ، استفاده از تم تولد است . تم تولد به مراسم شکوه بیشتری می دهد و نظم و هارمونی آن مطلوب میزبان و مهمانان است .

تم تولد

انواع خوراکی ها در جشن تولد

غذا های زیادی برای جشن تولد پیشنهاد می شود این غذا ها بر طبق سلیقه انتخاب می شود از جمله : لازانیا ، کشک بامجان ، سالاد ماکارانی ، رولت مرغ و از این دست هستند . معمولا برای کودکان سعی می شود از غذا های سبک تر و رنگی تر استفاده شود مانند : ژله های تک نفره ، اسنک ، پیراشکی و … برای کودکان حجم غذا ها را کوچک تر در نظر بگیرید . بچه ها در جشن تولد هیجان زده می شوند و با دیدن غذا های رنگی ترغیب می شوند از هر غذایی تست کنند که این امر باعث پرخوری آن ها می شود . پس برای مراسم خود سلامتی مهمانان را هم در نظر بگیرید .

تزیین غذا

برای خوراکی های جشن تولد سعی کنید از فینگر فود ها و میوهای سیخ شده که خوردن آن راحت تر است و استفاده کنید . با قرار دادن غذا در ظرف های کوچک و در نظر گرفتن رنگ غذا در تزیین می تواند حس شادی را منتقل کند .

مرکز خرید وسایل تولد در تهران

مرکز خرید وسایل تولد در تهران، دارای تمامی تزئینات لازم برای برگزاری مراسم تولد شما عزیزان می باشد. این لوازم؛ بادکنک های مناسب با جنس مرغوب برای بادکنک آرایی زیبا و انواع تزئینات مختلف برای چیدن جشن تولد می باشند.

خلاقیت برای جشن تولد

ایده برای جشن تولد به شما کمک می کند در کنار برگزاری یک مراسم عالی ، یک سورپرایز هم باشد . با یک ایده کوچک در تزیین غذا مانند قرار دادن متن رمانتیک در داخل کیک یا خوراکی جشن می توانید حس هیجان بیشتری به مراسم بدهید طوری که همیشه خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن مهمانان و خودتان داشته باشید .

برای دیدن ویدئو روی آن کلیک نمایید.

 

با توجه به موارد عنوان شده خوراکی هایی که برای جشن تولد استفاده می شود معمولا تزیین شده و از رنگ های زیبا استفاده می شود . فروشگاه لوازم تولد پارتی پلاس می تواند به شما در ایده های خلاقانه و جذاب با کم ترین هزینه کمک کند .

اگر تمایل به خرید ازفروشگاه پارتی پلاس می باشید می توانید از طریق زیر اقدام نمایید:

شماره های تماس: شعبه نیاوران ۰۲۱۲۲۲۸۸۸۱۱

برای دیدن نمونه کارها می توانید به صفحه اینستاگرام مراجعه کنید. 

پاسخ

3 × 1 =