چیدمان مراسم تولد

چیدمان مراسم تولد

جشن تولد از مراسمی است که برای ما ایرانی ها اهمیت بالایی دارد و می توان گفت برای بعضی افراد هم دغدغه محسوب می شود. اما مهمترین نکته در برگزاری آن در نظر گرفتن بهترین چیدمان مراسم تولد می باشد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم ایده هایی جالب درباره چیدمان مراسم تولد را برای شما عزیران ارائه نماییم پس در ادامه با ما همراه باشید.

بادکنک آرایی

بادکنک آرایی

ایده های جالب برای جشن تولد

تزئین میز تولد با عروسک های زیبا

یکی از ایده های جالب تزئین میز با عروسک های زیبا می باشد که می تواند حس زیبا و دلنشینی را در کودک شما و اطرافیان ایجاد نماید.

تزئین با شرشره ها

چیدمان مراسم تولد با شرشره های آویز ایده بسیار جالبی می باشد که می تواند فضای تولد را زیباتر کند و این تم تولد براساس سلیقه هر فرد متفاوت می باشد.

بادکنک آرایی مراسم تولد

یکی دیگر از ایده های جشن تولد تزئین خانه با بادکنک است که با توجه به سلیقه خودتان می توانید بادکنک ها را از سقف آویزان کنید، پشت میز بچسبانید یا چند تا از آنها را روی میز قرار دهید.

بهترین فروشگاه لوازم تولد در تهران، دارای تمامی تزئینات لازم برای برگزاری مراسم تولد شما عزیزان می باشد. این لوازم؛ بادکنک های مناسب با جنس مرغوب برای بادکنک آرایی زیبا و انواع تزئینات مختلف برای چیدن جشن تولد می باشند. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

ست کردن خوراکی های جشن تولد با وسایل

بهتر است هنگام انتخاب خوراکی ها به ست بودن رنگ آنها با رنگ مبلمان و رومیزی هم توجه کنید. کنار هم قرار دادن رنگ های فضای زیبایی ایجاد می کند. علاوه بر آن در نظر گرفتن تضاد رنگی مانند رنگ آبی و قرمز یا مشکی و سفید جلوه ای خاص به فضا می بخشد.

برگزاری جشن تولد در فضای آزاد

در صورتی که تولد شما در فصول سرد نیست برگزاری جشن تولد در فضای باز ایده ای بسیار جالب است و می تواند تجربه ای متفاوت را به شما و میهمانان القا کند.

چیدمان میز تولد با گل و گیاه

در تزئین میز تولد می توانید از گلدان های زیبا و رنگی استفاده کنید که این گلدان ها علاوه بر بوی خوب، می توانند احساس طراوت و شادابی را به شما القا کنند.

تزئین کردن صندلی ها

برای تزئین کردن صندلی ها اطراف میز می توانید از شرشره یا پاپیون استفاده کنید ولی این نکته را در نظر داشته باشید که پس از تزئین صندلی ها بتوانید به راحتی بر روی آنها بنشینید.

در این مقاله سعی کردیم بهترین ترفندها برای چیدمان مراسم تولد را به شما عزیزان آموزش دهیم. امیدواریم که از مطالب ما نهایت لذت را برده باشید. همچنین شما عزیزان برای تهیه وسایل تولد می توانید به فروشگاه پارتی پلاس مرکز خرید وسایل تولد در تهران مراجعه نمایید.

 

 

 

پاسخ

12 + 1 =